Z przyjemnością prezentujemy najnowsze, 51. wydanie elektronicznego katalogu STALGAST! Od dzisiaj, czyli 8 kwietnia 2024 r., wprowadzamy do życia nasz najnowszy „Mały Katalog”, który zawiera wiele nowości oraz atrakcyjne promocje.

W tym wiosennym wydaniu znajdą Państwo ponad 100 nowych produktów, w tym rewolucyjny piec konwekcyjno-mikrofalowy ST Fast. To idealne rozwiązanie dla kawiarni, bistro, piekarni oraz punktów typu fast food, które stawiają na szybkość i efektywność w przygotowywaniu potraw. Dzięki niemu szybko i sprawnie przygotujesz swoje ulubione dania, takie jak pizza, zapiekanki, kanapki i wiele innych.

W najnowszym wydaniu katalogu znajdziesz również informacje o naszej linii okapów przyściennych skrzyniowych skręcanych z łapaczami, bez oświetlenia. Są one przygotowane do samodzielnego montażu, nie wymagają zaawansowanych projektów instalacji wentylacyjnej i gotowe są do natychmiastowego uruchomienia bezpośrednio po zainstalowaniu.

Nie zapomnij, że w najnowszym katalogu czeka na Ciebie także ponad 300 produktów w obniżonych cenach! To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny w atrakcyjnych cenach. Nie czekaj, sprawdź nasz nowy katalog już dziś!

STALGAST nowy katalog

Zachęcamy do pobrania wersji elektronicznej najnowszego katalogu STALGAST 51/2024 oraz składania zamówień 🙂

Podobne wpisy